Najświeższe informacje i wydarzenia w SITK Ostrów Wielkopolski​

W dniach 11 i 12 czerwca 2026 roku odbył się XXXIV Zwyczajny Zjazd Delegatów SITK RP oraz obchody jubileuszu 80-lecia

Uroczystość Jubileuszu 35-lecia Reaktywacji Kurkowego Bractwa Strzeleckiego rozpoczęła się Mszą Polową, odprawioną na terenach Bractwa przy ulicy Brackiej. Następnie Prezes

Pierwszy dzień maja przywitał uczestników wycieczki słoneczną aurą i doskonałym nastrojem. Grupa Seniorów SITK, pod przewodnictwem Barbary Wieczorek, wyruszyła w

21 kwietnia OSIEDLOWE STOWARZYSZENIE „PRZYJAZNY ZĘBCÓW” oraz STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW KOMUNIKACJI RP w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowały jednodniową wycieczkę do

Dnia 10 kwietnia 2026 roku w restauracji Villa Royal odbyło się XV zebranie sprawozdawczo-wyborcze  Oddziału SITK RP w Ostrowie Wielkopolskim.

  Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych spokoju, nadziei, radości, pięknej pogody i najsmaczniejszych wielkanocnych przysmaków. Spokojnych i radosnych Świąt

13.03.2026 r. W restauracji hotelu Villa Royal zebrali się członkowie Koła nr 2 przy PLK Zakład Linii Kolejowych w Ostrowie

Dnia 11 marca 2026 roku w restauracji Willa Royal odbyło się uroczyste Spotkanie Wielkanocne członków Koła Seniorów Stowarzyszenia Inżynierów i

7 marca w Hotelu Villa Royal odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zgromadziło liczne grono uczestników, a

Bal kostiumowy seniorów oddziału SITK – wieczór pełen radości i kreatywności W niezwykle barwnej i radosnej atmosferze odbył się bal

Na zaproszenie Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Pani Beaty Klimek, w dniu 11 lutego 2026 roku w restauracji Polonia odbyło się

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, wszystkim członkom i sympatykom SITK Ostrów Wielkopolski życzymy Świąt 

Przewijanie do góry